WhatsApp

+90 444 8 399

Müşteri Görüşleri

Harun Yeldeniz - inşaat 16 Nisan 2024, 14:31

Svalinn Hotel, İzmir'de ailecek kalınabilecek harika bir yer! Otelin sıcak atmosferi sayesinde kendimizi evimizde gibi hissettik. Odalar çok temiz ve konforlu, otelin sunduğu hizmetler de mükemmel. Ayrıca, otel İzmir Gaziemir'in merkezinde olduğu için gezilecek yerlere çok yakın. Kesinlikle tavsiye ederim!

Ceren Sezgin - Laborant 15 Nisan 2024, 21:55

Oldukça mükemmel ve ince düşünülmüş bir otel. Odalar aşırı geniş, kişisel bakım ürünleri detaylı bir şekilde mevcut. Yolculuk esnasında rastgele bir şekilde şehiriçinde denk geldik araştırırken. İyi ki denk gelmişiz. Ailecek veya bireysel tamamen güvenilip tercih edilecek bir yer. Konum açısından da oldukça rahat bulunabilir bir konumda. Kahvaltı açık büfe sınırsız mükemmel bir hizmet sunuluyor. Bayram yoğunluğu olmasına rağmen Svalinn ailesi çalışanlarına Güleryüz ve hizmetlerinizden dolayı çok teşekkür ederiz.

Harun GÜR - tekniker 21 Mart 2023, 10:02

harika ve ötesi bi otel türkiyenin birçok lüx otelinde kaldım gerçekten hijyenik ve güleryüzlü personelleriyle son derece güzel bir hizmet veriyorlar kesinlikle tavsiye ediyorum.

Enver Ruhi Akdeniz - Doktor 07 Mayıs 2022, 18:05

Harika bir otel kesinlikle konaklamanızı tavsiye ediyorum. Nice 5 yıldızlı otellerde kaldım ama bu hizmet kalitesini bulamadım.

Murat isik - 07 Mayıs 2022, 16:53

Izmire yilda iki defa geliyoruz ve her gelisimizde herzamanki gibi Savalinn i tercih ediyoruz. Hem temizliginden hem konumundan dolayi. Personeler guler yuzlu. Herzamanki gibi memnun kaldik 9 hafta sonra gorusmek uzere Savalinn. Mudur beye ayriyeten tesekkur ederim. Saygilarimla Murat Isik

Aydın M. - İş Adamı 16 Ocak 2020, 16:35

Mükemmel çalışan personelinin güleryüz samimi sıcak ilgilerine en içten dileklerimle teşekkürlerimi sunuyorum. Genel olarak konaklamam süper ???? geçti.

15 kayıttan 1 - 6 arasındaki kayıtlar gösteriliyor

Sizde Yorum Yapın