Travel Turkey İzmir Fuarı 7-10 Aralık 2017 Oteli
Travel Turkey İzmir Fuarı 7-10 Aralık 2017 Oteli

2017 Travel Turkey İzmir Turizm Fuarı 7-10 Aralık Svalinn Hotel'den fuar alanı uzaklığı sadece 1km. Siz de hemen yerinizş ayırın. 

TRAVEL TURKEY İZMİR TURİZM FUAR VE KONGRESİ 7- 10 ARALIK 2017 TARİHLERİ ARASINDA  'fuarizmir'de
 
Türkiye’nin turizm alanındaki en önemli buluşmalarından biri olan Travel Turkey İzmir-Turizm Fuar ve Kongresi İZFAŞ-İzmir Fuarcılık Hizmetleri Kültür ve Sanat İşleri A.Ş ve TÜRSAB Fuarcılık Hizmetleri Tic. A.Ş. ortaklığıyla 11. kez 7-10 Aralık 2017 tarihleri arasında fuarizmir’de gerçekleşecektir. T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı himayesinde düzenlenen Travel Turkey İzmir Turizm Fuar ve Kongresi, geçtiğimiz yıl 38 ülkeden 1179 katılımcı firma ve 77 ülkeden 38.587 ziyaretçi ile bir kez daha dikkatleri üzerine toplamayı başarmıştır. 

 
 
FARKLI DESTİNASYONLARIN BULUŞMA NOKTASI
 
Sektörün başarılı organizasyonu Travel Turkey İzmir, 2017 senesinde ''fuarizmir'' fuar alanında her yıl artan yerli ve yabancı katılımlarıyla  büyümeye, katılımcılarına fırsatlar sunmaya ve dünya turizm sektöründe bilinirliğini artırmaya devam edecektir. Türkiye ile çok sayıda ülkenin turizm zenginliklerini, yerli ve yabancı turizm yatırımcılarına, acentalara, satın alıcılara ve tatil planı yapmakta olan son tüketicilere göstermeyi hedefleyen fuar, geçen yıl olduğu gibi bu yıl da farklı destinasyonlardan çok sayıda katılımcıya ev sahipliği yapacaktır.
 
B2B İŞBİRLİĞİ GÜNLERİ    
 
Travel Turkey İzmir Fuarı kapsamında her yıl olduğu gibi bu yıl da fuara katılan firmalarla işbirliği yapmak üzere dünyanın farklı bölgelerinden Türkiye’ye turist gönderen tur operatörleri ve seyahat acentalarının karar vericileri fuara davet edilmektedir. Türk Hava Yolları’nın destekleriyle gerçekleştirilen bu özel program çerçevesinde, yurtdışından gelecek olan özel delegasyonlar fuar alanında özel ayrılan B2B görüşme alanında stant sahibi turizmcilerimiz ile bir araya gelerek iş bağlantıları yapmakta ve ülkenin turizm gelirlerini artıran sözleşmelere imza atmaktadırlar. Daha fazla bilgi için “Hosted Buyer” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
 
KOSGEB VE İZMİR TİCARET ODASI DESTEKLERİ DEVAM EDİYOR
 
Fuarımız bu yıl da KOSGEB ve İZMİR TİCARET ODASI (İTO) tarafından teşvik verilecek fuarlar arasında yer almaya devam etmektedir.  KOSGEB en fazla 50 m2’ye kadar, m2 başına 100.-TL , İzmir Ticaret Odası ise üyelerine 12 m2’ye kadar teşvik imkanı sunmaktadır.  
Daha fazla bilgi için, Travel Turkey İzmir ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.
 

0 Yorum

× Bilgi! Henüz Yorum yazılmamış.İlk yorum bırakan sen ol..!

Yorum Bırakın

Aşağıdaki formun tüm alanlarını doldurunuz ve bize bu yazı hakkında ne düşündüğünü bildiriniz.